Blog - přinášíme vám články o chytrém zateplení

Pravidelně vás informujeme o novinkách, službách a dění v naší firmě. Nechte si zasílat novinky přímo do emailu.

Stříkaná pěna, pěnová izolace, pur pěna, rekonstrukce střechy, izolace střechy

Sdílejte příspěvek Sdílejte na Facebooku

Chytré zateplení domu - zateplení, izolace


Systém izolace německou pěnou Honter je vhodný pro novostavby i rekonstrukce. Díky tomu vznikl unikátní systém izolace budov, který je vhodný pro rodinné domy, průmyslové stavby i různé objekty se speciálními požadavky.

Chytré zateplení Honter v létě chladí a v zimě hřeje

Představte si v zimě teplo bez zbytečně vysokých výdajů na vytápění a příjemný chládek v horkých letních dnech bez drahé klimatizace. Díky chytré izolaci Honter to lze zařídit. Skvělé izolační vlastnosti německé pěny Honter zabrání zimním únikům drahého tepla. V letních dnech, kdy slunce rozpaluje střechy budov, chrání Honter střešní konstrukci domu a nepouští teplo dovnitř.

5 výhod pěnové izolace Honter

  • Stálost vlastností – PUR pěna Honter nikdy nesesedá a po celou dobu své životnosti nemění své vlastnosti.
  • Rychlost instalace – instalace izolace střechy průměrného rodinného domu zabere pouhý jeden den.
  • V létě chladí – stříkaná izolace Honter vytváří neprůvzdušnou vrstvu, která v parných dnech nepropustí horký vzduch do objektu a zabraňuje přehřátí střechy. V noci pak nevyzařuje teplo a i v podkroví je příjemně.

  • Snižuje spotřebu energie – skvěle izoluje proti chladu i nadměrnému horku, díky tomu ušetříte na vytápění i chlazení klimatizací.
  • Zamezuje kondenzaci vlhkosti – díky svému složení zamezuje kondenzaci vlhkosti v místnostech a vzniku zdraví nebezpečných plísní.

 

 


Provádíme izolace podkroví, izolace domů, izolace střech, zateplení půdy, spojené s izolací pur pěnou, izolační pěnou, zateplení domů, zateplení podkroví, zateplení chalupy, stříkaná pěna Honter, pěnová izolace, stříkaná izolace, chytré zateplení, dokonalá izolace, nejlepší zateplení, nejlepší izolace, zateplení domu, zateplení střechy domu, izolace podkroví.

Nechte si zasílat novinky