O naší společnosti

Kdo jsme a co děláme?

Společnost CZ pěna s.r.o. byla založena Martinem Hrubým a Filipem Neselmannem.

Oba podnikají v oboru stavebnictví a střechařství cca 20 let a postupem let zjišťovali zvětšující se nároky na zateplení, izolace, snižování nákladů za vytápění atd.. Vstup do odvětví stříkaných izolací byl logickým vyústěním jejich podnikatelských aktivit.

CZ Pěna zásadně používá technologie a materiály firmy HONTER COMPANY, kteří jsou zdaleka nejlepší co se týká kvality produktů s jednoznačnou certifikací. Dodávající své pěny do celé evropy, včetně certifikace pro státy jako Německo, Rakousko, Švýcarsko atd.

Společnost CZ pěna s.r.o. zásadně používá kvalitní značkovou pěnu HONTER. Věříme že naši zákazníci ocení kvalitu, kterou jim nabízíme a dají si pozor na nekvalitní náhražky a distributory, které k nám dodávají pěny kvalitou nesrovnatelné.


izolace střechy, izolace domu, zateplení podkroví střechy, zateplení podkroví, zateplení střechyizolace střechy, izolace domu, zateplení podkroví střechy, zateplení podkroví, zateplení střechyizolace střechy, izolace domu, zateplení podkroví střechy, zateplení podkroví, zateplení střechy
spolumajitel Martin Hrubý


izolace střechy, izolace domu, zateplení podkroví střechy, zateplení podkroví, zateplení střechy
spolumajitel Filip Nesselmann


izolace střechy, izolace domu, zateplení podkroví střechy, zateplení podkroví, zateplení střechy
kompletní tým

Nechte si zasílat novinky