Blog - přinášíme vám články o chytrém zateplení

Pravidelně vás informujeme o novinkách, službách a dění v naší firmě. Nechte si zasílat novinky přímo do emailu.

Stříkaná pěna, pěnová izolace, pur pěna, rekonstrukce střechy, izolace střechy

Sdílejte příspěvek Sdílejte na Facebooku

Zateplování a izolace - zateplení, izolace


Zateplování stejně jako další stavební obory se neustále vyvíjejí, technologie se zdokonalují. To co bylo před 20 lety horkou novinkou, je dnes zastaralé a moderní systémy té doby jsou dávno překonány. Nová generace stříkané pěnové izolace má oproti jiným materiálům a systémům řadu východ.

Navlhlá vata ztrácí své izolační vlastnosti, navíc časem sesedá a její životnost je omezená. V extrémně tuhých zimách dochází k rychlému úniku tepla a vzniku tepelných mostů. Kontaktní systémy zateplení jsou náchylné na mechanické poškození a také zadržují vlhkost.

V čem jsou tedy hlavní přednosti stříkané pěnové izolace?

Stříkaná pěnová izolace má výhod mnoho, ale mezi ty hlavní přednosti určitě patří trvale neměnné parametry izolace a schopnost vytvořit celistvou vrstvu beze spár a tepelných mostů.

Další výhody by se daly shrnout do několika bodů:

- izolace 100 % vyplní a utěsní všechna místa a teplo nemá šanci unikat,

- rychlá aplikace vytváří bezespárou izolační vrstvu bez nutnosti kotvení,

- náklady na materiál a aplikaci jsou většinou vyšší jen o 10 % oproti běžně používaným izolantům,

- pro každou část domu speciální složení pěny.- úspora nákladů na vytápění dosahuje 30 až 70 %,

- rychlá návratnost investice,

Společnost Honter Company vyrábí a nabízí prvotřídní stříkanou izolaci EXY Spray System splňující normy EU. Izolace je bezpečná, zdravá a účinná s trvale neměnnými parametry, taková izolace vám peníze vydělá, každý rok budete šetřit energie za vytápění i klimatizování objektu. EXY Spray System je výhodná investice, která vám zajistí komfortní bydlení.
Veškeré další informace o stříkaných izolačních pěnách a jejich použití najdete na www.honter.cz.


Provádíme izolace podkroví, izolace domů, izolace střech, zateplení půdy, spojené s izolací pur pěnou, izolační pěnou, zateplení domů, zateplení podkroví, zateplení chalupy, stříkaná pěna Honter, pěnová izolace, stříkaná izolace, chytré zateplení, dokonalá izolace, nejlepší zateplení, nejlepší izolace, zateplení domu, zateplení střechy domu, izolace podkroví.

Nechte si zasílat novinky