Zateplení - zateplovací pěna

Podívejte se s námi, co všechno můžete zateplit a chytře zaizolovat. Dlouhodobě ušetříte na nákladech spojených s topením.

Naše pěna Honter je záměrně probarvena na oranžovo, aby se snadno rozlišila od ostatních pěn, které nesplňují tak přísná kriteria.
Po aplikaci je pěnová izolace zdravotně nezávadná, neuvolňují se žádné toxické látky! Pěna s otevřenou strukturou buněk dýchá a propouští vodní páry!
Průmyslové haly, izolace haly, zateplení haly


Velmi častým problémem výrobních či skladovacích hal je kondenzace vody a její následné skapávání ze stropu. PUR pěna je dokonalým nástrojem jak se s tímto neduhem vyrovnat. Většinou je problém způsobený promrzáním střešní krytiny z trapézového plechu a vlivem stoupáním tepla z provozu haly dojde ke styku teplého vzduchu se studeným povrchem a následné kondenzaci. V některých ročních obdobích tak známe haly, kde v podstatě prší.

Zateplení haly, izolace průmyslové haly, izolace haly, stříkaná pěna, rekonstrukce střechy, izolace střechy


Zateplení haly, izolace průmyslové haly, izolace haly, stříkaná pěna, rekonstrukce střechy, izolace střechy


Doporučíme ideální pěnu

Ideálním izolantem na tyto problémy je tvrdá pěna, která zabrání vzniku kondenzace a vytvoří odolnou izolační vrstvu, která jako přidaná hodnota, ještě celou konstrukci střechy dokonale zpevní.

Naše společnost používá speciální metodu nástřiku, která je s úspěchem aplikovaná v halách v celé ČR. Neváhejte se proto obrátit na naše techniky. Navrhneme to nejlepší řešení právě pro vaši halu.

Nechte si zasílat novinky